سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش، میراثی سودمند است . [امام علی علیه السلام]
پاییز 1385 - وبلاگ تخصصی آموزشی راهبرد فنون
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • در یاهو
 • گپ و گفت پزشکی با یک متخصص هواپیمای جت
  از طریق یکی از دانشجوهای دانشگاه صنعتی اصفهان با او آشنا شدیم. می گفت: اصفهان را درست و حسابی به هم ریخته است. CD کلاسها را وقتی نگاه کردم کنجکاو شدم، خودش را پیدا کنم و چند فنجان چای داغ مهمانش کنیم، حالا بماند که به چای ما لب نزد! وقتی رفیق دانشجو ما گفت: این بنده خدا متخصص جت و هواپیماهای فوق مدرن نیروی هوایی است، فتیله کنجکاوی ام حسابی تیک آف کرد که هر طور شده بیاریمش پای میز مذاکره و یک کل کل نسل سومی با او راه بیندازیم.
  دوست ندارم بنویسم اما راستش اینقدر در بعضی موارد، ته ماجرا که رسیدیم نامردمان مردم نمادیدم که مجبورم آخر این مطلب بنویسم: می دانم برای داوری و قضاوت و OK دادن زود است، برای همین قراراست نسل سوم سیریش این سوژه بشود و حالا حالاها ول کن ماجرا نباشد و با این بنده خدا این طرف و آن طرف برود. تو دعا کن آخر قصه همه اش افتخاری دیگر باشد بر سینه این مملکت دوست داشتنی!
  - اول از همه بگوئید شیوه ابداعی شما برای درمان یک بیماری، فرضاً چند آیه می آورد یا دلیل علمی هم دارد؟
  ¤ اساس درمان براساس آیات قرآن است اما این اساس کاملا علمی و مطابق با علم روز است.
  - یعنی می توانید برای بیمار دلیل علمی بیماری اش را بیان کنید؟
  ¤ بله کاملا. هم علت علمی و فیزیولوژیکی بیماری قابل بیان است و هم راه حل کاملا علمی آن.
  - با یک معرفی کوتاه چطورید؟
  ¤ جمشید خدادادی هستم، سرهنگ نیروی هوایی که از 1355 وارد نیروی هوایی شدم و دوره هواپیمایی فوق مدرن F-41 را در ایران گذراندم، از 1357 هم شروع کردم به تدریس موتور جت تا به امروز. در کنار کارم 14 سال است که تحقیقات قرآنی انجام می دهم و مبتکر و بنیانگذار طب قرآنی در جهان هستم و عضو جامعه مخترعین و مبتکرین ایران و دارای دو دیپلم افتخار یکی در طب و دیگری در صنعت هواپیمایی.
  قضیه داره جالب میشه بهتره به ادامه مطلب برم
  ادامه مطلب...

  علی اصغر یوسفی منش ::: دوشنبه 85/8/29::: ساعت 12:7 عصر
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: پزشکی

  سلام
  این تجویز یک محقق است که 15 سال تحقیق و بررسی را در مورد مواد غذایی و بیکماری ها کرده است در ضمن این فرد با استفاده از قرآن و دیگر کتابهای علمی فقهی این کار را به اتمام رساند.

  و اما داروی سنگ کلیه
  بجنبید تا خربزه تمام نشده دو یا سه عدد خربزه شیرین بخرید پوست خربزه را تمییز بشویید و تا سه روز تمام خربزه (پوست گوشت و مخصوصا موادی که به تخم خربزه چسبیده) را میل کنید و بجز این چیز دیگری مصرف ننمایید (تا سه روز یعنی 72 ساعت کامل) ان شاء الله به یاری خدا سنگ کلیه شما برطرف خواهد شد.
  با تشکر از محقق آقای خدادادی
  به امید سلامتی تمام بیماران

  منتظر دیگر مطالب از این محقق در این وبلاگ باشید.  علی اصغر یوسفی منش ::: دوشنبه 85/8/29::: ساعت 8:28 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: پزشکی

   

  برخی از کارشناسان معتقدند نماز خواندن تنها غذای روح انسان نیست , بلکه جسم انسانها را نیز تقویت می کند

   و آنها را در مبارزه با مشکلات روزمره یاری می دهد . وقتی چشمها در حالت نماز ثابت می ماند جریان فکر هم

   خود به خود آرام شده و در نتیجه تمرکز فکر افزایش می یابد. ثابت ماندن چشم باعث بهبود ضعف و نواقصی مانند

  بقیه در ادامه مطلب...

  علی اصغر یوسفی منش ::: سه شنبه 85/8/16::: ساعت 10:24 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: ترفند زندگی

  ممکن است شما نیز از آن دسته از کاربرانی باشید که مایلند سایتهای مورد علاقه خودشان را در قسمت Favorites مرورگر اینترنت اکسپلورر ذخیره کنند. اما در صورتی که بنا به هر دلیلی مجبور به پاک کردن IE یا پاک کردن ویندوز باشید اطلاعات موجود در Favorites پاک خواهند شد. برای رفع این مشکل میتوانید از این ترفند استفاده کنید و با آن از سایت های موجود در این قسمت به طور کامل یک BackUp تهیه کنید. از این قابلیت میتوانید برای انتقال کل محتویات موجود به سیستم دیگر نیز استفاده کنید.

  ادامه مطلب...

  علی اصغر یوسفی منش ::: پنج شنبه 85/8/4::: ساعت 1:4 عصر
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: ترفند نرم افزاری

  حتما شما نیز به مانند تمامی کاربران ویندوز ، برای یکبار هم که شده بازی های موجود در این ویندوز دیدن را دیده اید. این بازی ها به طور پیش فرض در تمامی نسخه های ویندوز نصب میشوند. این بازی ها که شاید به ظاهر بسیار ساده به نظر برسند ، همانند بازیهای معروف دیگر ، پر از رمز و راز هستند! در این ترفند قصد داریم به معرفی رمزهای بازی هایSolitaire ، Pinball ، Minesweeper ، FreeCell بپردازیم.

  ادامه مطلب...

  علی اصغر یوسفی منش ::: پنج شنبه 85/8/4::: ساعت 7:29 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: ترفند نرم افزاری

  امسال «روز جهانی جمعیت» بر «نسل جوان» تأکید دارد. در سراسر جهان، جوانان می خواهند که صدای آنان شنیده شود و در امور دخالت داده شوند.ادامه مطلب...

  علی اصغر یوسفی منش ::: چهارشنبه 85/8/3::: ساعت 9:14 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: جامعه

  پا قلب دوم ماست و باید به فکر سلامت آن باشیم.

   ما برای شما راهنمایی تهیه کرده ایم که با آن می توانید بهتر تصمیم بگیرید.

  به یاد داشته باشید:

  1. کفشی بخرید که با شکل طبیعی پاهایتان مطابقت داشته باشد.

  2. پاها به طور طبیعی در ساعت انتهایی روز اندکی ورم می کند. پس بهترین زمان برای اندازه کردن کفش عصر و پس از غروب آفتاب است.

  3. اندازه درج شده روی کفش را ملاک قرار ندهید؛ زیرا معمولا درست نیست.

  4. خرید کفش تنگ - به امید اینکه پس از مدتی جا باز خواهد کرد - اشتباه محض است؛ هیچ وقت کفش تنگ نخرید.

   5. کف کفش باید محکم و انعطاف پذیر و دارای سطح آجدار و سبک باشد.

  6. از پوشیدن همیشگی کفشهای پاشنه بلند بپرهیزید. کفشهای پاشنه بلند لغزیدن و زمین خوردن و درد کمر و پا و تغییر در شکل پا را در پی دارد. سعی کنید که پاشنه کفشتان از 4 سانتیمتر بلندتر نباشد. همچنین، پاشنه های عریضتر از پاشنه های نوک تیز و باریک مناسبتر است.

   7. هنگام امتحان کردن کفش، توجه داشته باشید که پاشنه پاهایتان نباید درون کفش بلغزد.

  9. اندازه پاهایتان با افزایش سن، تغییر وزن، در دوران بارداری،... تغییر می کند. بنابر این، هنگام خرید کفش نو به اندازه پیشین پاهایتان اتکا نکنید.

  10. برای امتحان کردن کفش، بندهای آن را کامل ببندید و سپس بایستید و چند قدم راه بروید تا کامل از اندازه کفش مطمئن شوید.

  11. از خرید کفشهای پنجه باریک خودداری کنید. این گونه کفشها به انگشتان پا فشار وارد می کند و انگشتان پا بدشکل می شود.

  12. کفشهای تخت و لژدار و  پاشنه کوتاه راحت تر و ایمنتر است.

  13. در هنگام انتخاب کفش، جورابی به پا داشته باشید که می پوشید.

  14. پوشیدن کفشهای تنگ سبب پینه پا، میخچه، دردهای مفاصل و زانوها و پاشنه پا، خستگی زود رس، ... می شود.

  15. از فروشگاههایی خرید کنید که تنوع کفش در آنها زیاد است تا محدودیت انتخاب نداشته باشید.

  16. پوشیدن کفشهای گشاد سبب تاول زدن، بر هم خوردن تعادل هنگام راه رفتن، زمین خوردن، درآمدن کفش از پا،... می شود.

  17. صحبتهای فروشنده نباید شما را به خرید هر گونه کفشی (تنگ و نامناسب) مجبور بکند. شما باید با صبر و حوصله کفش راحت و اندازه پاهای خود را انتخاب کنید.

  18. چرم بهترین رویه کفش است؛ زیرا مانند پوست تنفس می کند  و تهویه دارد.

  19. کفشهای بندی یا سگک دار بخرید تا بتوانید اندازه آن را اندکی تغییر دهید.

  19. کفشهای بندی یا سگک دار بخرید تا بتوانید اندازه آن را اندکی تغییر دهید.  علی اصغر یوسفی منش ::: چهارشنبه 85/8/3::: ساعت 9:13 صبح
  موضوعات یادداشت: خرید درست

  در واقع باید گفت امان از این طراحان صفحات وب که هنوز ول کن فریم نیستند، با اینکه می دانند اکثر مردم از آن خوششان نمی آید. (وقتی در اینترنت به صفحه ای برمی خورید که نواحی مختلف آن مستقلا scrollbar دارند و با آنها بالا و پایین می روند، به صفحه ای فریم دار برخورد کرده اید).

  هر وقت خواستید یک فریم از یک پنجره فریم دار را save کنید یا پرینت بگیرید، برای اینکه مطمئن باشید صفحه مورد نظر save می شود و یا یک "صفحه تر و تمیز بدون فریم" پرینت می گیرید، ابتدا باید صفحه مورد نظر را از توی فریم بیرون بکشید. چطوری؟ روی صفحه فریم مورد نظر کلیک راست کنید و بیایید روی properties، سپس کلید موس را رها کنید تا صفحه properties باز شود. آیا در این صفحه آدرسی جلوی عبارت URL می بینید؟ این آدرس را در جعبه آدرس مرورگرتان بنویسید و کلید enter را بزنید، بله حالا همان صفحه را تر و تمیز و بدون فریم می توانید مشاهده کنید.

  راستی.... لازم نیست آدرس جلوی عبارت URL را در جعبه آدرس مرورگرتان تایپ کنید، آن را های لایت (select) کنید (کرزر را ابتدای آن قرار دهید، کلید چپ موس را فشار دهید و توسط موس کرزر را روی تمام آدرس بکشید تا تماما آبی شود) سپس کلیک راست، copy . بعد روی جعبه آدرس رفته، تمام آدرس قبلی را های لایت کنید سپس کلیک راست paste . بله کار انجام شده است.  علی اصغر یوسفی منش ::: چهارشنبه 85/8/3::: ساعت 9:1 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: ترفند وب

  بسیاری از افراد هنگام مواجهه با صفحات فارسی ای که در آنها بجای حروف درست فارسی اشکال عجیب غریب دیده می شوند، به سرعت سایت را ترک می کنند. البته این را ه مناسبی برای تنبیه طراحان صفحات وبی است که در صفحه وب خود این مشکل را دارند. ولی چنانچه بخواهید می توانید، احتمالا صفحه را درست کنید. کلیک راست موس را فشار دهید، از صفحه باز شده، گزینه encoding را انتخاب کنید. برای درست دیدن صفحات فارسی، یکی یکی گزینه های زیر را انتخاب کنید تا ببینید، کدامیک جواب می دهد: Windows (Arabic) Windows (Western) UTF-8 یعنی ابتدا از گزینه، encoding، windows(Arabic) را انتخاب کنید، اگر صفحه درست شد که هیچ ولی اگر درست نشد،‌ مجددا کلیک راست کرده encoding و سپس windows (western) را انتخاب کنید، اگر صفحه درست شد که هیچ ولی اگر درست نشد، گزینه سوم (یعنی UTF-8) را امتحان کنید. اگر هیچکدام نشد،‌ ببینید (احتمالا در صفحه اول سایت) آیا صفحه فارسی با قلم خاصی نوشته شده در نتیجه از شما خواهش شده که : "ابتدا قلم ما را نصب کنید"؟ در اینصورت مجبورید ابتدا آن فونت را به شکل زیر نصب کنید:

   1ـ فونت را دانلود کنید.

   2ـ در پنجره control panel روی fonts دوبار کلیک کنید تا پنجره مورد نظر باز شود.

   3ـ گزینه Install new font را از منوی File همان پنجره Fonts انتخاب کنید.

   4ـ مسیر فونت مورد نظر را از پنجره های لیست Folders، Drives همان پنجره مشخص کنید. سپس فونت شما در پنجره کوچک list of fonts ظاهر می شود.

   5ـ حال آن را انتخاب و ok بزنید تا فونت مورد نظر روی سیستم نصب شود. پس از این با زدن refresh صفحه وب مورد نظر،‌ می توانید آن را به راحتی بخوانید. ولی اگر باز مشکل داشتید، روی صفحه وب،‌کلیک راست کنید و در encoding گزینه User defined را انتخاب کنید. قاعدتا با refresh کردن باید بتوانید صفحه را بخوانید.  علی اصغر یوسفی منش ::: چهارشنبه 85/8/3::: ساعت 9:0 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: ترفند وب

  وقتی شما به لینکی بر می خورید (مقصود همان کلمات یا عباراتی است که عموما آبی رنگ هستند و "کرزر" با رفتن بر روی آنها، به "دست" تبدیل می شود) می توانیدآن را در همان پنجره باز کنید و یا اینکه آن را در پنجره جدیدی باز کنید. بهتر است همیشه لینک ها را در پنجره جدید باز کنید، برای این کار بجای اینکه به راحتی روی لینک رفته کلیک چپ کنید، روی لینک بروید و سپس کلیک راست کنید، بعد از آن روی open in a new window بروید و در مرحله آخر کلیک راست را رها کنید. با این کار لینک در پنجره جدیدی باز می شود. این کار چه مزیتی دارد؟ با این کار شما در حالی که مشغول خواندن صفحه دانلود شده هستید، صفحات دیگر دانلود می شوند، یعنی سریعتر کارها انجام می شود. مثلا وقتی توسط "ابزار جستجویی" کلمه ای را جستجو می کنید و سپس نتایج ظاهر می شود، هر کدام از نتایج که مورد علاقه شما بود، "در صفحه جدید باز کنید" با این کار در حالی که مشغول خواندن نتایج سرچ هستید، صفحات مورد علاقه شما در حال دانلود شدن هستند. مثلا وقتی که می خواهید به صفحه بعدی نتایج سرچ بروید (و مثلا کلید next را می زنید) می توانید در حالیکه صفحات بعدی نتایج جستجو در حال دانلود شدن هستند، برگردید و صفحات کاملا دانلود شده خود را، از صفحات مورد علاقه انتخاب شده از میان نتایج جستجو، مطالعه کنید.

  توجه:

  1. 1. بعضی از سایتها این امکان را می دهند که با زدن کلیدی ، تمامی لینکها در پنجره جدید باز شوند.

  2. 2. بعضی از لینکها طوری آماده شده اند که خود بخود در پنجره جدید بازشوند. با این کار (یعنی زدن کلیک راست و سپس انتخاب حالت open in a new window) ممکن است اعلان "صفحه یافت نشد" پدیدار شود. در اینصورت کافی است همان کلیک چپ را بزنید تا لینک در پنجره جدید باز شود.

  3. 3. شما برای باز کردن لینک ها در پنجره های جدید، محدودیت دارید. اگر تعداد زیادی پنجره باز شود ممکن است باعث "هنگ" کردن برنامه مرورگرتان شود. بنابراین بطور همزمان، حدود 10 تا 15 پنجره بیشتر باز نکنید.  علی اصغر یوسفی منش ::: چهارشنبه 85/8/3::: ساعت 9:0 صبح
  نظرات دیگران: نظر
  موضوعات یادداشت: ترفند وب

     1   2      >
  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 7
  کل بازدید :37118

  >>اوقات شرعی <<

  >>شمارنده<<
  >>نظر سنجی<<

  >> درباره خودم <<
  پاییز 1385 - وبلاگ تخصصی آموزشی راهبرد فنون
  مدیر وبلاگ : علی اصغر یوسفی منش[31]
  نویسندگان وبلاگ :
  وحید برازنده[0]


  >> پیوندهای روزانه <<
  علوم قرآنی [58]
  اسرار موفقیت [229]
  معرف به 40جستوجوگر [82]
  وبلاگ برتر [96]
  بهداشت حرفه ای [525]
  [آرشیو(5)]


  >>لوگوی وبلاگ من<<
  پاییز 1385 - وبلاگ تخصصی آموزشی راهبرد فنون

  >>لینک دوستان<<
  علوم قرآنی
  طب قدیم + طب قرآنی = درمان

  >>لوگوی دوستان<<
  >>آرشیو شده ها<<
  خانه داری
  داستان
  پزشکی
  معرفی معصومین
  گفتاری آشنا
  زمستان 1386
  پاییز 1385

  >>جستجو در وبلاگ<<
  جستجو:

  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<
  پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ
  2006-ParsiBlog™.com ©